E-Satış  
  1. No pasaran…
 
 
 
 
   
 
 
 

Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Hakları

1- Bu Site herkese açıktır. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, site yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

- Yanlış, düzensiz, eksik, yanıltıcı, genel ahlak kurallarına uygun olmayan veya kanunlara aykırı ifadeleri içeren bilgilerin haber yorum ve foruma kaydedilmesi durumunda,
- Özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda,
- Üçüncü kişiler tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi durumunda,
- Diğer üyelerin bilgilerine ve site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması durumunda,
- Site'de yer alan bilgilerin izin alınmaksızın kısmen veya tümüyle kopyalanması ve her ne şekilde olursa olsun (özel/ticari) kullanılması durumunda,
- Üyelere verilen kullanıcı adı, şifre, üye numarası gibi bilgilerin, üçüncü kişi ve kuruluşlarla paylaşılması durumunda,
- Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek, site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması durumunda.

2- www.ahmetkaya.com’daki malzemelerin tamamı en geniş ve sınırlandırılmamış biçimde GAM PRODUCTION’a aittir.

3- www.ahmetkaya.com’daki malzemelerin kullanımı yalnızca bilgi amaçlıdır. www.ahmetkaya.com’daki bilgiler site yönetiminden izin almadan, hiçbir şekilde dağıtılamaz, yayınlanamaz, aktarılamaz, değiştirilemez veya bunlara dayanan eserler yapılamaz ve/veya kullanılamaz (www.ahmetkaya.com’daki bilgi ve malzemelerin izinsiz kullanılması durumunda GAM PRODUCTION, uğramış olduğu ve/veya uğrayacağı her tür zarar ve ziyanını tazmin etme hakkını saklı tutar. İzinsiz kullanım durumunda GAM PRODUCTION'ın yasal uygulamalar nezdinde sahip olduğu diğer hususlar ve özellikle ihtiyati tedbir hakkına sahip olacağını kabul etmektesiniz.

4- Üyelik formu doldurarak www.ahmetkaya.com’a ücretsiz üye olabilirsiniz. Site yönetimi herhangi bir sebep göstermeksizin üyeliği onaylamayabilir ve/veya üyeyi, üyelikten çıkartabilir.

5- Siteye yazacağınız her türlü yazı ve yorumun içeriğinden tek başınıza sorumlu olduğunuzu ve kanunlara aykırı, küçük düşürücü, taciz edici veya müstehcen olan malzemeler sunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

6- Bu Site'ye telif hakları, marka, özlük ve mahremiyet hakları veya başka kişisel veya mülkiyet hakları dahil olmak üzere üçüncü şahısların haklarını ihlal eden herhangi bir şey sunmamayı kabul etmektesiniz.

7- Site yönetimi üyelerin yazacakları yazı ve yorumlar üzerinde denetim yapmak, yayınlayıp, yayınlamama kararlarını vermek ve herhangi bir neden göstermeksizin yayından kaldırmak haklarına sahiptir.

8- Üyelerin yazacakları yazı ve yorumlarında her ne sebeple olursa olsun başka sitelere ait link vermeyeceklerini taahhüt ederler. Site yönetimi, üyelerin başka sitelere verdikleri linkleri herhangi bir neden göstermeksizin silebilirler.

9- Bu Site, GAM PRODUCTION tarafından işletilmektedir. Üyelik formunu doldurmak suretiyle girdiğiniz "Şahsi Bilgiler" veri tabanımızda tutulmaktadır ve üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

10- Üye ve/veya kullanıcı ihtilaf halinde İstanbul Merkez Mahkeme ve İcra Daireleri'nin yetkili olduğunu kabul ve taahhüt eder.